کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات تن پوش موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید ورود کاربران به ‏‌سایت تن پوش و از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط تن پوش به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات تن پوش است. دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین تن پوش از سوی کاربر است.

قیمت گذاری

در قیمت گذاری کالاهای موجود در تن پوش تمام تلاش بر این است تا قیمتها مطابق و یا کمتر از قیمت کالاهای مشابه در بازار باشد و به این ترتیب قیمت‌‏گذاری در تن پوش بر پایه اصل مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در تن پوش قیمت‏‌های خرده فروشی بوده که غالباً بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند. ولی سعی ما بر این است تا در حد امکان کالاها را با قیمتهای پایین تر از قیمت بازار در تن پوش عرضه کنیم .

ثبت سفارشات

امکان ثبت سفارش در تن پوش در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد .کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در تن پوش به وسیله ارسال شناسه سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در نوبت پردازش قرار می‏‌گیرند. تن پوش در بسته بندی، ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در تن پوش به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای تن پوش محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را خریداری کند.

کاربر می بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای تن پوش محفوظ است. بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف تیم پشتیبانی تن پوش با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد . بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کنسل خواهد شد .

بروزرسانی …
  • سبد خرید شما خالی است.